Наше ательє у Львові по виробництву дитячого одягу ГАЛИНИ ФАЙНОЇ надає послуги і виконує замовлення від шкіл, дитячих дошкільних установ, спортивних секцій, інтернатів, театральних гуртків і т.д.

Пошиття дитячого одягу Львів - це створення єдиного кольору і стилю і перший крок до того, щоб дитина відчувала себе частиною колективу.

Ми пропонуємо виконати індивідуальний пошив дитячого одягу на замовлення не тільки колективам, а й люблячим батькам, які бажають одягати свого малюка в оригінальний ексклюзивний одяг. Наші модельєри врахують і втілять в життя будь-яке бажання Вашого чада. Якщо дитину очікує фотосесія, то наші дизайнери допоможуть реалізувати навіть саму сміливу Вашу ідею. Фахівці, які надають послуги в нашому ательє допоможуть Вам визначити фасон і колір, який підійде малюкові найбільше, зроблять ескіз і підберуть необхідну фурнітуру.

Зараз одягу для дітей приділяється велика увага. Більшість батьків розуміють - головне щоб одяг був зручним і натуральним. Майте на увазі, що обрані Вами тканини для пошиття дитячого одягу повинні бути м'якими на дотик і добре пропускати повітря. Саме з такої тканини наші модельєри готові пошити одяг Вашій дитині як на свято або свято, так і на кожен день.

А також, наше ательє з пошиття дитячого одягу пропонує в дуже короткі терміни пошити оригінальні однакові костюмчики на цілу групу дітей, які, можливо, планують виступити на сцені або на святі. Для батьків це цілком вигідно, зручно і не дорого, а малюки будуть в захваті.