Якщо хутряні та шкіряні  вироби - це Ваша пристрасть, а одяг з натурального хутра - необхідність, то Ви потрапили саме за адресою. Ми можемо запропонувати як готові класичні моделі, так і авангард, а так само готові зробити креслення за Вашими ескізами. Ультракороткі і довгі шубки, довжиною до колін або до щиколотки - ми впораємося з будь-яким Вашим капризом.

Ательє з пошиття хутряних та шкіряних виробів у Львові

Якщо Ви бажаєте стати власником унікального виробу і перебуваєте в захваті від ексклюзивного верхнього одягу, то ательє з пошиття хутряних та шкіряних виробів ГАЛИНИ ФАЙНОЇ - шанс здійснити задумане.

Ексклюзивні екземпляри допоможуть жінкам позиціонувати себе як розкішних, вишуканих, що володіють неабияким смаком красунь, а чоловікам виглядати дорого і солідно. Ми подбаємо про те, щоб виріб сидів по фігурі дами, відповідало її типу статури і максимально підкреслювало жіночність, щоб якість виробу дозволяло виглядати відмінно протягом декількох сезонів.

Замовляйте у нас дизайн і пошиття дорогих ексклюзивних моделей еліт класу або пошив, ремонт, реконструкцію не дорогих виробів повсякденного користування з хутра для холодної пори року: жилетів, шуб, кожухів, курток з хутряними вставками - ремонт і пошиття хутряних виробів більше не буде проблемою для вас.

Ми шиємо шуби з різних видів хутра. Вироби з натурального хутра завжди виглядають елітно, престижно і дорого, вони теплі і досить легкі. Найбільш часто використовувані для пошиття шуб або кожухів види хутра - це хутро норки, песця, лисиці, бобра або нутрії. Але більшою популярністю звичайно користуються шубки, виготовлені з різних видів норки. Дорожчі - це шубки, пошиті з шиншили, рисі, соболя.

Наші майстерні з пошиття хутряних та шкіряних виробів обладнані всією необхідною технікою і сучасним промисловим обладнанням, що гарантує високу якість готових виробів. До Ваших послуг наші дизайнер і модельєр-конструктор - висококласні фахівці у своїй справі.

Пошиття хутряних виробів на замовлення Львів - це можливість пошиття нової речі за індивідуальним замовленням, реконструкції старої, полюбилася речі, дрібного ремонту або кастомайзинга. Наше ательє характеризується тим, що ми виконуємо замовлення якісно в обумовлені заздалегідь терміни.