Нам важливо, щоб кожна, яка відвідала нас жінка, знайшла свій стиль і неповторний образ, навчилася його підкреслювати, коли це необхідно за допомогою правильно сконструйованої за індивідуальною таблиці мірок і якісно зшитою одягу.

Будь-яка жінка, яка створює свій образ, вдаючись до індивідуального пошиття одягу - створює себе. Роблячи замовлення на створення якісного елегантного одягу за індивідуальними мірками, і здійснюючи задумане, вона заявляє про себе, свій статус, змушує рахуватися з собою і при цьому відчуває себе досить впевнено.

Одяг «сидить» на такій жінці, як правило, бездоганно. Чоловіки довго проводжають таку жінку захопленим поглядом, так як її шарм огортає м'якою огортає пеленою всіх без винятку: улюблених, начальників, підлеглих, звичайних перехожих.

Щоб дізнатися поточні ціни на пошиття жіночого одягу на замовлення Вам необхідно заглянути в наш прайс-лист. Ціни змінюються в залежності від виду одягу, ресурсів і терміну необхідного для її пошиття, а так само рівня складності виконання робіт.

Не секрет, що індивідуальне пошиття жіночого одягу великих розмірів дозволяє великим дамам відчути себе вільніше, позбутися від зайвих комплексів, пов'язаних з фігурою і відчути легкість рухів, зручність переміщення натомість обмеженості або конфузу.

Послуги з пошиття жіночого одягу Львів - це елітне ательє, яке допоможе Вам створити вдалий образ бажаної жінки, яка хвилює багатьох чоловіків.

Пам'ятайте, що Ви - жінка - загадка, яка вміє правильно використовувати і спрямовувати свої чари в потрібному напрямку.

Жінка, яка хвилює чоловіків, не дає їм розслабитися і змушує тремтіти від бажання лише від однієї думки про дотик до неї. Жінка - загадка, жінка, яка вміє правильно використовувати і спрямовувати свої чари.